wtorek, 12 lutego 2019

mysticum.pl opinie Mysticum

Witam ponownie na blogu. Proszę o opinie na temat strony - mysticum.pl
Jeśli ktoś jest zainteresowany tematyką uroków miłosnych, proszę o kontakt na adres e-mail ewelinajucha34@gmail.com.pl

16 komentarzy:

 1. 2 tygodnie temu zamówiłam spętanie. Będę starać się na bieżąco dzielić efektami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest znacznie lepiej. Regularnie ze sobą piszemy, spędziliśmy razem weekend. Mam ogromną nadzieję, że wszystko zmierza ku dobremu zakończeniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Agnieszka jak to się zaczęło? W sensie czy sam się odezwał czy ty pierwsza? Jestem 6 dni po rytuale i chciała bym żeby już zaczął działać.

   Usuń
 3. Jaki rytuał zamawialas?

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepraszam że tyle nie pisałam, ale zapomniałam o tym blogu. Wróciliśmy do siebie na początku maja, i układa się między nami świetnie, przestaliśmy się kłocić. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Rytuał egipski zadziałał, a więc ze swojej strony polecam tego rytualistę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zamówiłam dwa tygodnie temu spętanie miłosne, będę pisać na bieżąco czy coś się zmienia.

  OdpowiedzUsuń
 7. 3 tygodnie temu miałam odprawione spętanie miłosne. Wydaje mi się, że zaczęło działac, ponieważ wczoraj chłopak sam zaczął ze mną pisać, a przed spętaniem nie mieliśmy ze sobą kontaktu. Również postaram się informować o działaniu.

  OdpowiedzUsuń
 8. U mnie sytuacja jest dużo lepsza, aniżeli podczas pisanie poprzedniej wiadomości. Wymieniamy sms-y regularnie, spotkaliśmy się już 2 razy. Wszystko podąża we właściwym kierunku, ale nie chcę jeszcze zapeszać.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ewelina, jak teraz u Ciebie wygląda sytuacja? Napisz jesli możesz, bo również zastanawiam się nad zamówieniem rytuału miłosnego z mysticum.

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam ponownie, wróciliśmy do siebie 3 listopada. Od 7 października, kiedy napisałam tu ostatnią wiadomość, sytuacja cały czas poprawiała się, aż wreszcie on sam zaproponował powrót. Jestem w tej chwili bardzo szczęśliwa, i liczę, że efekty będą trwałe.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ze swojej strony polecam rytuał egipski. Po 9 tygodniach zadziałał, chociaż w chwili zamawiania byłam nastawiona do tego raczej sceptycznie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy warto zamawiać spętanie z mysticum? Dwa tygodnie odszedł ode mnie meżczyzna i chcę zrobić wszystko żeby go odzyskać.

  OdpowiedzUsuń
 13. Spetanie miłosne zadziałało, chociaż na rezultaty przyszło mi poczekać prawie 14 tygodni. W pewnym momencie przestałam nawet wierzyć, że rytuał może dać efekty. Mężczyzna odnowił ze mną kontakt dopiero 2,5 miesiąca po odprawieniu spętań. Potem było już tylko lepiej. Dziękuję za skuteczny rytuał i Wam również życzę powodzenia w miłości.

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja mogę dodać, że zamawiałam kilkanaście tygodni temu oczyszczenie aury z Mysticum i to na serio daje efekty. Mam teraz więcej chęci do życia, sił witalnych, a wcześniej przez długi okres (praktycznie od początku lockdownu w zeszłym roku) byłam apatyczna i bez energii. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 15. Ponad dwa tygodnie temu miałam robiony rytuał egipski. Na pewno podzielę się z Wami efektami uroków.

  OdpowiedzUsuń